Nowe centrum handlowo-usługowe w Krakowie

Przy ulicy Powstańców Wielkopolskich powstanie kolejne już w Krakowie centrum handlowo-usługowe. Obiekt będzie nosił nazwę King-Square Kraków i składał się będzie z trzech budynków. Budynki te będą dysponowały dwoma kondygnacjami co znacznie zwiększa powierzchnie możliwą do wynajęcia. W King-Square Kraków znajdą się lokale handlowe związane z licznymi branżami, sklep spożywczy, lokale gastronomiczne i kawiarnie, a także biura i placówki usługowe. Nie zabraknie też garaży podziemnych i naziemnych, które dostarczą łącznie około 500 miejsc postojowych.

Znaczna większość lokali w King-Square mają stanowić niewielkie butiki o powierzchni około 30 metrów kwadratowych. Większość takich pomieszczeń znalazła już swoich najemców. Aktualnie inwestor pracuje nad znalezieniem chętnych na pozostałe pomieszczenia.

Deweloper odpowiedzialny za projekt to spółka King-Skór. Otwarcie centrum zapowiadane jest na drugą połowę bieżącego roku. Warto dodać, że atrakcyjna jest także lokalizacja centrum. Znajduje się ono w pobliżu Stawu Płaszowskiego a także planowanego kompleksu biurowego Enterprise Park. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie komunikacyjne z większością krakowskich dzielnic, w tym z centrum miasta.