Oferta King-Square w Krakowie

Centrum handlowo-usługowe King-Square w Krakowie usytuowane jest przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Obiekt od pewnego czasu jest już otwarty dla klientów i cechuje się oryginalną ofertą. Ciekawym rozwiązaniem jest umożliwienie klientom dokonania zakupów w dyskoncie Biedronka, co nie jest popularnym rozwiązaniem w analogicznych, dużych centrach handlowych w mieście i kraju. Nie brak również innych mniej popularnych marek, których nie sposób znaleźć w największych galeriach handlowych.

Modę damską w King-Square oferują m.in. takie sklepy jak Dobrana, Dam, Angleika, Nguyen Anh i Rewia. Dla mężczyzn interesujące mogą być marki jak m.in. Dudek, Fabian, Konik, Pan Pasek, Ornatus czy Saba. Obuwie oferują na przykład Cameleon, Daniello, Master, Morano i Pinapari. Asortyment przeznaczony dla najmłodszych oferuje z kolei sklep Małolat. Przykłady te obrazują, jak bardzo oryginalna jest oferta King-Square w porównaniu do innych galerii w Krakowie. Nie brakuje jednak żadnego typu placówek. Zadbano nawet o obecność optyka, kwiaciarni, fryzjera i sklepu komputerowego.

Oryginalną ofertę galerii dopełnia rewelacyjne połączenie komunikacyjne i wzorowe zarządzanie właścicieli a także atrakcyjne otoczenie i lokalizacja. Jest to zatem miejsce wyjątkowo atrakcyjne dla klientów znudzonych lub zawiedzionych wszechobecnymi markami sieci handlowych.